KURUMSAL

Hakkımızda / About Us

Özgür Fotoğrafçılık, Özgür F. Demirdaş tarafından 1997 yılında Eskişehir'de Malik Bey Pasajı’nda kuruldu. Aslında büyük beklentileri de yoktu fakat büyük hayalleri vardı, fotoğraf'çılık o'nun tutkusuydu. Yaşanılan her an’ın önemini biliyordu ve unutulmaması, her an hatırlanması gerektiğini düşünerek bu anları karelemeyi çok seviyordu.

Bu vesile ile 23 yıldır Eskişehir’in en çok tercih edilen fotoğraf stüdyosu olmaktan büyük mutluluk duymaktayız ve bize bu mutluluğu yaşatan tüm Eskişehirliler’e teşekkür ederiz.

Özgür Fotoğrafçılık Bu sektörde ilkeli, prensipli ve yüzde yüz müşteri memnuniyetini gözeten bir anlayışla profesyonel ekipman, kaliteli hizmet sunarak, sektörde kalıcı olmayı başarmış, bütün çalışma ve yatırımlarını da bu yönde yapmıştır.

Hakkımızda

Eskişehir’de fotoğrafçı olmak?
Yıllar önce, fotoğrafçılığın mutfağında pişerken bir gün kendimi Eskişehir’de düğün fotoğrafçısı olarak bulabileceğimi nerden bilebilirdim.
Nitekim bir yandan eğitimime devam ederken diğer yandan da hayatımda hep var olan fotoğraf tutkusuna eğilimim hiç kesilmedi.
Birçok kurumsal firmanın çatısı altında gerek yurtdışında gerekse evlenmek için ülkemizi tercih eden çiftlerimizin en mutlu günlerinde yanlarında oldum.

En yeni teknik ekipman ve yazılımların, çekim tekniklerinin ve fotoğrafçılıkla ilgili daha bir çok gereksinime sahip olma yetisinin yanında; düğün fotoğrafçılarının da artık endüstriyelleştiği bir çağda, içimdeki güzel ve doğal fotoğraf çekme aşkını hiç kaybetmedim…

Özgür Fotoğrafçılık olarak nasıl çalışıyoruz?
Çekimlerden önce mümkün oldukça müşterilerimizle bir araya gelip karşılıklı beklentilerimizi ve isteklerimizi dile getiriyoruz.

Eskişehir’de gerçekleştirdiğimiz dış mekan fotoğraf çekimlerinde mevsimlere göre değişkenlik gösteren ışık koşullarına göre çekim saatlerini ya da çekim yapılacak mekanların öncelik sırasını karşılıklı olarak belirliyoruz.

Dileyen müşterilerimizi kuaför hazırlık sürecinden başlayarak ortalama 2-3 saat süreyle en özel anlarında samimi ve doğal fotoğraflarla takip ediyoruz.

Düğün Albümü
Düğün albümünüz için en özel fotoğraflarınızdan oluşan sayfa tasarımlarını e-mail ile beğeninize sunuyoruz. Tasarımlara onay vermeniz durumunda yüzlerce model arasından tarzınıza uygun olan panaromik albüm ya da albümlerinizi, vereceğimiz linklerden online olarak seçtikten sonra en kısa sürede ofisimizden teslim alabilir ya da dilediğiniz adrese kargolanmasını isteyebilirsiniz.

Yıllık
Öğrencilerin kendi aralarında paylaştıkları unutulmaz anılarını ve mesajlarını yıllık haline getirip mezun olduklarında ömür boyu hatırlayacakları güzel anlarını ölümsüzleştiriyoruz.